MTC METALURJI
Turkish Turkish

Portatif Metalografi

Portatif Zımparalama , Parlatma , Dağlama ve Mikroskop

 

Taşınabilir metalografi için bir cihaz sistemi MULTİPOL dahili bakım gerektirmeyen akülere sahip bir taşlama ve parlatma cihazıdır .

Küçük boyutlu olması ve hafifliği ile  sahada kullanım sağlar. Multipol, bir kontrol ünitesi ve bir güç mikromotorlu hassas bir el aletinden oluşur.                    Hassas el aleti 45 °, 90 ° açılı bir parça veya düz bir sıkıştırma parçası ile donatılabilir. Aşındırma kalemi ile (isteğe bağlı aksesuar) MULTİPOL bir elektrolitik aşındırma cihazı haline gelir. Bu, özellikle yüksek alaşımlı çelikler için yapısal gelişimi kolaylaştırır.

 

 

Portatif Taşınabilir Mikroskop 

 

Taşınabilir metalografik mikroskop, büyük çelik veya yarı mamul ürünler ve alanın bitmiş iş parçaları için bir tür hafif ve küçük metalografik mikroskoptur. 

Cihaz, çelik hammaddelerinin yapısını tanımlamak ve ısıl işlemden sonra çelik malzemelerin yapısındaki değişiklikleri analiz etmek için kullanılabilir.

Enstrüman laboratuvarda da kullanılabilir, genel metalografik muayene yapabiliriz ve CCD endüstriyel kamera ve dijital kamera kullanımı, metalografik analiz, metalografik analiz yazılımı için yapılandırılabilir ve bilgisayara, monitöre, ekrana vb. harita üzerinde çok yönlü analiz araştırmaları yapmak.

 

 

 

 

E-Bülten Aboneliği :
Tasarım ve Kodlama Google Seo
Tercüme Bürosu Konusunda Tercüme | Tercüme Bürosu | Çeviri