MTC METALURJI
Turkish Turkish

MOTİC BA310MET Trinoküler Metalurji Mikroskobu

METALURJİ MİKROSKOBU  Motic® BA310MET

 

Yeni Motic BA310MET Advanced Metallurgical Series, mineraller, metaller ve inşaat malzemeleri gibi opak örnekleri incelemesi gereken mühendislik uzmanlarının performans taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Yenilikçi özellikler arasında, ters çevrilmiş bir beş uçlu burunlukta yer alan yeni bir metalurjik M Planı akromatik hedefleri ve 30 derecelik bir eğimli Siedentopf dürbün veya trinoküler kafaya yerleştirilmiş 10X göz mercekleri bulunmaktadır. 12V50W Halojen lamba evine sahip standart bir Epi aydınlatıcı, basit bir eklenti modülüyle 3W LED aydınlatmaya dönüştürülebilir. Dahil edilen alan ve açıklık diyaframları, çok çeşitli mühendislik ve profesyonel disiplinler için benzersiz, çok yönlü ve işlevsel bir sistemi geliştirir.

 

Model BA310 MET Trinocular
Optik Sistem Renk Düzeltilmiş Sonsuz Optik Sistem (CCIS®)
Gözlem Tüpü Üçlü Başlık 360º derece Döndürülebilir
İnterpupiller mesafe 48-75 mm
Trinoküler Bölünmüş Işık 100:0/20:80
Eğim 30 ° eğimli
Oküler N-WF10X / 20mm diyoptri ayarlı, +/- 5 diyoptri
Burun Kayışı Yan Bakan Beşik Döner Burunluk
Objektif Sınıflandırması Sonsuzluk Düzeltilmiş CCIS LM Planı, DIN 45 mm
Objektifler 5X / 0.13 (WD 20.3mm), 10X / 0.25 (WD 17.5mm), 20X / 0.4 (WD 8.1mm),
50X / 0.55 (WD 8.4mm)
Objektif  Montaj Dişi W 4/5 "x 1/36" (Standart RMS)
Evre  Mekanik Kademe, Yerleşik Düşük Konumlu Koaksiyel Kademe Kontrolü ile Sert Kaplamalı
Sahne Boyutu 180x140 mm
Mekanik Aşama X - Y Aralığı 75x50 mm
Alt Limit Durağı Alt Limit durağı var fakat ayarlanabilir.
Odak Mekanizması Gerginlik ayarlamalı koaksiyonel kaba ve hassas odaklama sistemi
Alt Limit Durağı Alt Limit durağı var fakat ayarlanabilir.
Odak Mekanizması Gerginlik ayarlamalı konvansiyonel kaba ve hassas odaklama sistemi
Z-Ekseninde Hareket 30 mm
Kesin Odak 2 µm minimum artış
Aydınlatma  Epi-aydınlatıcı 12V / 50W Quartz Halojen veya Entegre alan ve Diyafram Açıklığına Sahip 3W  LED diyaframlar ve dış lamba evi
Transformatör Dış
Güç Kaynağı 100-240V (CE)
Dahili Olan Aksesuar Güç kablosu, Toz kapağı ve Alyans anahtarı
Boyutlar 508x240x465 mm
Ağırlık 12,7 kg

 

Optik

 

Optik sistem, ters çevrilmiş bir beşli burun parçasında yer alan yeni nesil bir Renk Düzeltilmiş Sonsuzluk Sistemi M Planı Akromatik hedefleri (5X, 10X, 20X, 50X) etrafında tasarlanmıştır. Bu yeni lensler, gelişmiş renk doğruluğu ve görüntü geliştirme için çok katmanlı kaplanmıştır. Geniş alanlı yüksek göz noktası N-WF10X göz mercekleri çift diyoptrik ayar, 55 mm x 75 mm iç içe ayar ayarı ve göz mercekleri içerir. M Planı hedefleri ayrıca kullanıcı çalışmalarını kirletici olmayan lensler ve keskin görsel sonuçlar ile ödüllendiren, çalışma mesafelerini (500X'te 8,2 mm) çok artırdı.

 

Sahne ve Odak

 

Sert kaplamalı 180mm x 140mm dikdörtgen kademe, koaksiyel açılır kontroller tarafından çalıştırılan 75mm x 50mm XY hareketi boyunca tam numune konumlandırmaya izin verir. Odaklama, hassas görüntü ayrıntısı için işlenmiş raf ve pinyon mekaniğini süren 0,002 mm'lik bir ölçekle kaba / ince kontroller içerir. Güvenlik özellikleri arasında hedefe veya numuneye zarar gelmesini önleyen bir raf durdurma ve aşırı uzatma nedeniyle oluşabilecek hasar riskini en aza indirmek için kayma kavraması bulunur. 30mm kalınlığa kadar örnekleri kabul edebilir.

 

Aydınlatma

 

Yeni Motic BA310MET Metalurji serimiz, dahili güç kaynağı ve lamba yuvası ile birlikte 12V / 50W Halojen aydınlatma sistemi ile standart olarak geliyor. Elite serisi gibi, yenilikçi sistem de isteğe bağlı bir LED modülünü (4500K veya 6000K) Halojen lamba soketine takarak Halojen'den LED'e dönüştürülebilir. Gereksiz ısı transferini en aza indirmek için güç kaynağı mikroskoptan ayrı olarak yerleştirilir ve Epi aydınlatıcı, her ikisi de yansımaları en aza indirmek ve performansı optimize etmek için ayarlanabilen alan ve açıklık diyaframlarını içerir.

 

Aksesuarlar

 

Kullanım Kılavuzu, güç kablosu, Altıgen Anahtar, Gözler, Vinil toz kapağı.

 

 

 

 

E-Bülten Aboneliği :
Tasarım ve Kodlama Google Seo
Tercüme Bürosu Konusunda Tercüme | Tercüme Bürosu | Çeviri